Kugoo Kirin G2 PRO vs Kugoo Kirin G2 MAX
Kugoo Kirin elektrisko skrejriteņu G2 sērijā katra detaļa ir rūpīgi izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs varat izbaudīt gan pilsētas, gan bezceļa braukšanas pieredzi. Šasija, amortizācija, bremzes un dzinēji ir sakārtoti vienā visaptverošā sistēmā, lai jūs varētu izlauzties un iekarot jebkura veida maršrutus ar jaudu, stabilitāti un kontroli.
GALVENĀS IEZĪMES
Spēcīgs
PRO modelim ir motors ar jaudu 600W, bet MAX modelis ir aprīkots ar 1000W motoru, padarot to par jaudīgāko modeli savā klasē.
Amortizācija
Gluda un ērta gaita bez vibrācijām, pateicoties dubultajai priekšējai un aizmugurējai amortizācijai.
Bremžu vadība
Brauciet droši, pateicoties dubultajām disku bremzēm, kas apstāšanos padarīs vēl ērtāku.
Redzamība
Aprīkots ar priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem un sānu gaismām drošai braukšanai arī tumšajā laikā.
G2 MODEĻU NOBRAUKUMS
Elektriskais skrejritenis G2 PRO
Šis visurgājējs lieliski pielāgojas visa veida reljefam, pateicoties tā 600W motoram un 48V, 15Ah akumulatoram. Tam ir priekšējās un aizmugurējās disku bremzes, dubultā priekšējā un aizmugurējā amortizācija, kā arī distances diapazons no 45 līdz 55 km ar vienu pilnu uzlādi.
Elektriskais skrejritenis G2 MAX
Šis visurgājējs lieliski pielāgojas visa veida reljefam, pateicoties tā 1000W motoram un 48V, 20Ah akumulatoram. Tam ir priekšējās un aizmugurējās disku bremzes, dubultā priekšējā un aizmugurējā amortizācija, kā arī distances diapazons no 65 līdz 80 km ar vienu pilnu uzlādi.
SPECIFIKĀCIJA
G2 PRO
999,- IEGĀDĀTIES | G2 MAX
1099,- |
Kāpēc ir labāk iegādāties savu elektrisko skrejriteni, nevis to īrēt?
Gan īrēto, gan privātajiem lietotājiem piederošo elektrisko skrejriteņu / skūteru skaits aug katru dienu.
Palielinoties elektrisko skrejriteņu
skaitam, rodas nepieciešamība izšķirties par kādu no opcijām. Skrejriteņu lietotāji tiecas atrast stilīgāku un labāku modeli, tā paverot ražotājiem
iespējas piedāvāt dažādas opcijas. Šajā laikā galvenā dilemma lietotājam ir
izlemt par īrēšanu vai tā iegādi.
Ekonomija
Ekonomiskais faktors ir ļoti svarīgs, izlemjot, vai nomāt koplietošanas elektrisko skrejriteni vai iegādāties pašam savu. Protams, šis faktors ir ļoti atkarīgs no tā, cik bieži elektrisko skūteri paredzēts izmantot. Pieņemsim, ka skūteris tiek izmantots katru dienu, jo lietotājs to lieto ceļam uz darbu un mājup.
Iznomājot
elektrisko skūteri, ir jāpieslēdzas aplikācijai un jāatbloķē skūteris, lai nokļūtu darbā un pēc tam atgrieztos mājās. Dienas laikā, tas jāatbloķē skūteris veselas divas reizes. Visbiežāk cena par to ir 0.50 eiro par katru atbloķēšanu un 15 centi par
katru minūti. Ja Jums ir nepieciešamas 10 minūtes,
lai nokļūtu darbā un 10, lai atgrieztos, tas summā veido aptuveni 3 eiro par 20 minūšu lietošanu, plus 1 eiro par abām atbloķēšanas reizēm, kas kopā sastāda 4 eiro dienā. Ja Jūs
strādājat 20 dienas mēnesī, galīgā
cena nomas skūtera īrei ir 80 eiro mēnesī.
No otras puses, ja Jūs iegādājaties savu elektrisko skrejriteni, vienīgie papildus izdevumi, ar kuriem būs jārēķinās ir akumulatora uzlāde, kas mēnesī sastādīs ne vairāk kā aptuveni 4-5 eiro. Tāpēc pāris mēnešu griezumā sava elektriskā skrejriteņa iegāde ir daudz izdevīgāka nekā tā noma.
Komforts
Gan nomājamajam, gan personiskajam elektriskajam skrejritenim ir ļoti
līdzīgas īpašības komforta ziņā - to dizains ir praktiski vienāds, taču atšķirsies
krēsls un citi piederumi, kas pielāgoti
katra modeļa īpašībām - tos var
personalizēt tikai personiskajam elektriskajam skrejritenim.
No otras puses, elektriskā skrejriteņa / skūtera transportēšanas ērtums ir patiešām svarīgs faktors.
Īres skrejriteni var novietot jebkurā vietā, bez nepieciešamības to ņemt līdzi visas dienas garumā, savukārt personisko skrejriteni nepieciešamības gadījumā jāņem līdzi uz vietām, kur dodaties. Šādiem gadījumiem elektrisko skrejriteni ražotāji radījuši salokāmus un vieglākus modeļus, kurus var transportēt un uzglabāt teju jebkur bez grūtībām.
Vēl viens komforta faktors ir pieejamība - bieži gadās nonākt situācijā, kurā iznomājamie skrejriteņi visi sakrājušies kādā pilsētas vietā vai izkaisīti pa apkārtni, kas ir tālu no Jums tieši tad, kad Jums ir nepieciešams nokļūt galamērķī pēc iespējas ātrāk. Šāda situācija nesagādās raizes, ja Jums ir pašam savs elektriskais skūteris, kas vienmēr ir Jūsu rīcībā.
Ekskluzīva lietošana
Nevienam nepatīk dalīties ar savām lietām, vēl jo mazāk, ja runa ir par transporta līdzekli - it īpaši, ja mēs steidzamies. Personiskais elektriskais skrejritenis nodrošina ekskluzīvu lietošanu tā lietotājam, ar to nebūs jādalās un Jums nebūs jāsamierinās ar nomas skūtera neapmierinošu stāvokli.
Personalizācija
Nomas elektriskajiem skrejriteņiem ir noteikts dizains un tos nevar pārveidot vai pielāgot savām prasībām vai gaumei, savukārt paša personiskais elektriskais skūteris ļauj tā lietotājam izvēlēties starp dažādām krāsām un modeļiem - smagākiem vai vieglākiem, ar lielākiem riteņiem vai ar mazākiem, ar disku bremzēm vai ar kāju bremzēm, utt.
Turklāt ir daži modeļi, kuriem īpašnieks var pielāgot arī gaismas pēc savas
gaumes, piemēram, Joyor A3 un Joyor A5 modeļiem.
6 noteikumi Elektriskā Skrejriteņa Akumulatora ilgai un pareizai darbībai!
Akumulators ir viena no vissvarīgākajām elektriskā skrejriteņa daļām – tā pareizai darbībai nepieciešama piemērota apkope. Akumulatora garantijas laiks parasti ir īsāks nekā paša skrejriteņa garantijas laiks, taču ievērojot 6 vienkāršus noteikumus, Jūs varat ievērojami pagarināt elektriskā skrejriteņa akumulatora mūžu.
Apsveicam! Ja lasiet šo rakstu, tad noteikti, ka Jūs esat kļuvis par šī laikmeta revolucionārākā transportlīdzekļa īpašnieku!
Zinu, cik ļoti tagad priecājaties, ka vairs netērēsiet laiku sastrēgumos, negaidīsiet kavējošu autobusu un nebrauksiet pilnā tramvajā. Man pašam ir elektriskais skrejritenis un nespēju izteikt vārdos savu sajūsmu par to, ka esmu beidzot sācis baudīt jauno elektriskās mobilitātes konceptu.
Dodiet pieci, mēs esam izdarījuši pareizo izvēli!
Lai cik liela būtu sajūsma, lai cik viegli un jautri būtu braukt ar elektrisko skrejriteni, ir ļoti svarīgi atcerēties, ka tas ir transportlīdzeklis, turklāt elektrisks transportlīdzeklis, tātad par to ir regulāri un pareizi jārūpējas. Tātad, ar ko derētu sākt?
Viens no elektriskā skrejriteņa galvenajiem elementiem, kuram nepieciešama īpaša aprūpe un apkope, ir tā akumulators. Parasti akumulatora garantijas laiks ir īsāks nekā paša e-skūtera garantijas laiks. Pārdevēji parasti garantē akumulatora uzlādi 300-500 ciklos, taču nesteidziet krist izmisumā – tas nebūt nenozīmē to, ka elektriskais skrejritenis pēc 500 uzlādēm kļūs nelietojams. Tas gluži vienkārši nozīmē to, ka, ievērojami izlādējoties braucienos apmēram 500 reizes, akumulators zaudēs savas sākotnējās īpašības un e-skrejritenis būs mazāk jaudīgs. Izklausās ļoti pesimistiski, bet neuztraucieties! Jūs varat ievērojami pagarināt elektriskā skrejriteņa akumulatora dzīves ciklu, rūpējoties par to un ievērojot dažus vienkāršus noteikumus.
1. noteikums - Rīkojieties
Turiet elektriskā skrejriteņa akumulatoru uzlādētu
Visbiežāk elektriskā skrejriteņa lietotāji neiztērē visu akumulatora uzlādi vienā dienā, braucot uz darbu un mājup, tomēr ieteicams to uzlādēt katru vakaru. Izvairieties no baterijas izlādēšanās zem 10%. Ja akumulatoru lādēsiet regulāri un neatstāsiet to izlādētu uz ilgu laiku, tas būtiski pagarinās akumulatora ekspluatācijas laiku.
2. noteikums - labāk vēlāk nekā nekad, bet vislabāk nekad nekavēt
Uzlādējiet elektriskā skrejriteņa akumulatoru īstajā laikā
Pēc īsa brauciena e-skrejriteni var uzlādēt uzreiz, taču pēc ilgāka izbrauciena tam jāļauj atdzist aptuveni 30 minūtes, pirms varat to uzlādēt. Elektrisko skrejriteni nedrīkst atstāt izlādētu vairākas stundas, tas ir nekavējoties jāuzlādē.
Ilgstoši uzglabājot elektrisko skrejriteni, pārliecinieties, ka akumulators ir uzlādēts vismaz 40-50% apjomā. Skrejriteni ieteicams uzlādēt vismaz reizi 30 dienās. Uzglabājot elektrisko skrejriteni aptuveni 3 mēnešus bez uzlādes, akumulators tiks bojāts.
4. noteikums - Skopais maksā divreiz
Vienmēr lietojiet atbilstošu oriģinālo lādētāju, kas piemērots Jūsu akumulatoram
Lādētājs ir ievērojami lētāka rezerves daļa nekā akumulators, tāpēc neriskējiet - lietojiet tikai oriģinālo lādētāju, par kuru esat pārliecināts, ka tas ir paredzēts tieši Jūsu elektriskajam skrejritenim.
5. noteikums - Apkārtējā vide
Glabājiet elektrisko skrejriteni un tā akumulatoru sausās telpās ar optimālu temperatūru.
Neatstājiet elektrisko skrejriteni tiešā saules gaismā karstās dienās vai temperatūrā, kas zemāka par nulli. Glabājiet akumulatoru sausās telpās. Nepareizi uzglabāšanas apstākļi var sabojāt akumulatoru.
6. noteikums - piesardzība ir labākais drošības garants
Nekad neatstājiet savu elektrisko skrejriteni bez uzraudzības. Nekad neuzlādējiet, neizlādējiet, nelietojiet un neuzglabājiet bojātu vai deformētu akumulatoru.
Polimēra litija baterijas, kas uzstādītas lielākajā daļā mūsdienu elektrisko skrejriteņu, ir ļoti jaudīgas, tādēļ ar tām jāapietas ļoti saudzīgi. Nepareiza uzlāde, bojājumi vai pārkaršana var izraisīt ugunsgrēku. Neatstājiet elektrisko skrejriteni lādēties uz nakti. Lādējot skrejriteni, vienmēr paturiet to acīs un izvairieties no pārāk ilgas akumulatora uzlādes. Nelietojiet, nelādējiet un neatstājiet bojātu akumulatoru bez uzraudzības - šāds akumulators jāutalizē, ievērojot noteikumus par atbrīvošanos no bīstamiem atkritumiem.