Preču piegāde

Lai nodrošinātu ērtu un katram klientam piemērotu pasūtījuma saņemšanas veidu, www.e-ride.lv piedāvā vairākus piegādes veidus visā Latvijā.

Preces, kas ir mūsu noliktavā, saņemsiet 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas veikšanas! Precēm, kas mūsu noliktavā nebūs uzreiz pieejamas, piegādes laiks tiks saskaņots ar Jums atsevišķi. Ja prece nav uz vietas, tad tās piegādāšanas laiks var būt no 2 - 6 darba dienām. Lai precizētu izvēlētās preces piegādes laiku, sazinieties ar mums - info@e-ride.lv.

Piegāde ar kurjeru

Ērtākais pasūtījuma saņemšanas veids – izmantot kurjera pakalpojumu pasūtījuma piegādei konkrētā adresē visā Latvijā. Cena EUR 5.00 par piegādi visā Latvijā iepērkoties zem EUR 99, virs EUR 99 piegāde bezmaksas. Sūtot uz ārzemēm EUR 10 (Lietuva, Igaunija) . Izvēloties kurjera piegādes veidu  pasūtījuma noformēšanas brīdī pie kopējās summas tiks pievienota samaksa par kurjera pakalpojumiem. 

Preču saņemšana ar OMNIVA vai DPD paku skapis starpniecību

Sūtījumu iespējams nosūtīt uz Jums nepieciešamo vai tuvāko Omnivas vai DPD paku skapi. Svarīgi ņemt vērā, ka šajā piegādes veidā iespējams saņemt tikai ierobežota sortimenta preces, kuras atbilst piegādes veidam ierobežojošajos izmēros.  Tiklīdz pasūtījums tiks nogādāts izsniegšanas punktā, tā tiks nosūtīta informējošā SMS ar kodu, lai varētu saņemt pasūtījumu.


Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications